Prawo do odstąpienia od umowy

Prawo do odstąpienia od umowy

 

Klient ma prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym Klient wszedł w posiadanie rzeczy.

 Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby Klient wysłał informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, Klient musi poinformować Sprzedawcę o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia, pobierając i wypełniając formularz /uploads/Formularz-odstapienia-od-umowy.pdf zamieszczony na stronie oraz odesłanie go na adres e-mail ecomisio.pl@gmail.com, lub dołączając wraz ze zwrotem towaru.  

Skutki odstąpienia od umowy: w przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Klientowi wszystkie otrzymane płatności niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia,w którym zostaliśmy poinformowani o decyzji Klienta o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy, po uprzednim zwrocie towaru w stanie nienaruszonym, bez śladów użytkowania na adres EKO-LUBSY Izabela Stępień ul. Zeusa 51/32, 01-497 Warszawa. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte przez Klienta w pierwotnej transakcji, chyba że Klient wyraźnie zgodził się na inne rozwiązanie.