Zestaw SOFI rogal do karmienia i poduszka modelująca główkę FLOWERS

  • Producent: Valabia
  • Dostępność: Jest Jest  (1 szt.)
    Czas realizacji: 5 dni roboczych
  • szt.
  • 150,00 zł

Rogal do karmienia i poduszka modelująca główkę SOFI FLOWERS

Zestaw SOFI to innowacyjny i anatomicznie wyprofilowany rogal do karmienia oraz poduszka modelująca główkę Maluszka. Oba produkty mogą być stosowane razem lub osobno. W każdej chwili możesz odpiąć poduszeczkę od rogala i włożyć do wózka, w którym będzie pełnić funkcje antywstrząsowe. 

W trakcie karmienia rogal SOFI sprawi, że nie przyjmiesz zgarbionej pozycji, utrzymasz prawidłową postawę i zapewnisz sobie równomierny balans mięśniowy. To pozwoli zredukować wszelkie dolegliwości bólowe ze strony karku i pleców. 
Poduszka pod główkę SOFI utrzyma dziecko w komfortowej pozycji w trakcie jedzenia, zapobiegając zadławieniu i ulewaniu. Dzięki poduszce SOFI główka Maluszka, bez potrzeby Twojego nachylania, znajdzie się na idealnej wysokości, czyli tuż pod Twoją piersią. Dodatkowo, jej specjalistyczna konstrukcja redukuje ucisk na delikatne kości czaszki, zapewniając główce piękny kształt. 

Zarówno poduszka jak i rogal SOFI zostały wypełnione dużą ilością specjalistycznej antybakteryjnej kulki silikonowej, która przez cały czas użytkowania utrzymuje oryginalny kształt produktów i zapobiega ich szybkiemu zużyciu. 

Efekty miesięcznego stosowania naszej poduszki u niemowlaka


Dla kogo?


Rogal do karmienia i poduszka modelująca główkę SOFI FLOWERS zostały zaprojektowane dla Ciebie i Twojego Maluszka. 
Jeśli jesteś w ciąży to stosuj rożek jako poduszkę między-udową w trakcie snu, co zlikwiduje dolegliwości bólowe ze strony stawów krzyżowo-biodrowych.
Jako młoda Mama, używaj rożka w trakcie karmienia, ale również jako wsparcie odcinka lędźwiowego w trakcie siedzenia.

Rogal, oprócz komfortowej pozycji w trakcie posiłku, zapewnia Twojego Maluszkowi idealne wsparcie w trakcie leżenia na brzuszku oraz dodatkowe podparcie plecków, gdy osiągnie już umiejętność samodzielnego siedzenia. 
Poduszka modelująca główkę również ma wiele zastosowań: wraz z rogalem zapewni Wam komfortową pozycję w trakcie karmienia, zapobiegając cofaniu się treści pokarmowej Maluszka. W trakcie snu poduszeczka będzie modelować główkę dziecka, a na spacerze będzie miała doskonałe właściwości antywstrząsowe. 

Wykonanie

Rogal do karmienia i poduszka modelująca główkę SOFI FLOWERS zostały wykonane w naszej szwalni w Polsce z bezpiecznych i przyjaznych dla skóry surowców. Zarówno pokrowiec jak i wypełnienie posiadają certyfikat jakości Oeko-Tex standard 100, świadczący o bezpieczeństwie produktu.
Wszelkie tkaniny użyte w produkcji nie zawierają substancji i związków chemicznych, dzięki czemu są nieszkodliwe i bezpieczne dla Ciebie i Twojego Maluszka. 

100% polski produkt

Pokrowiec: 100% bawełna
Wypełnienie: 100% kulka silikonowa

Prać w pralce do temp. 40 stopni, nie stosować wybielaczy.